4NO tudi ne, nazadne kar smo anredili je bila 4PNO, tistih armstrongovih
aksiomov tudi ni odpredaval, meli smo pa jih na vajah.
Tko de jest upam de tega nebo spraševal.

A bi mrbit kdo od informatikov, k je mel v pondelk ustnga, kej
umenu kaj je spraševal, nad kolk je samo vpisoval ???

LP, Blaž.H

Blaz Grebensek pravi:
BCNO in 5NO sigurno ne

LP Blaž

On 2/15/06, Ales Tavcar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Lep pozdrav!
Zanima me, če smo na predavanjih od baz predelali tudi BCNO, 5NO,
stične odvisnosti,... Na power point prosojnicah namreč ta snov je, na
tistih v pdf-ju pa je ni.
Hvala.

LP Aleš


Reply via email to