eh, ne vem no .... pomoje bi blo bols vsakmu studentu dt Applove
prenosnike, hehehe :P ceprov tist o plazmah na vsakem koraku & stuff
pa sploh ni slaba ideja!
Pa na vsazga studenta se ena hostesa, k ti prnese pijaco (okej, bodmo
vsaj tolk kulturni, da na faxu ne pijemo alkota) in te zmasira po
napornih predavanjih. Okej, pa za unih nekaj studentk k jih mamo naj
tud kej urihtajo, ksne striperje al pa kej :)
Hm, kaj bi blo se dobr .... aja, vsakmu studentu se dajo zastonj 30
bonov na mesec po lastni izbiri + stipendijo, hm, cak da
razmislm .... ene 300€ na mesec. Aja, pa se flat v centru LJ al pa
okej, mogoče namest tega loh tud bajto (vsaj 2 štuka) v okolici
ljubljane.
Pomoje bi blo to edino pošteno.
PS: ja, kr naj gradijo novo bajto, sej ta ze poka po šivih.
LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net
On 16.2.2006, at 13:42, Domen Grabec wrote:
kera totalna bedarija! Zakaj bi fejkal da mamo premal placa in se
tisal da
bi radi novo fakulteto, ko pa nimamo premal placa? In pol se bo
neki gradil
za kar u koncni fazi sploh ni potrebe.
Ja, ja dejmo predavalnco napolnit do zadnga stolcka, da se bomo ful
tiscal
pa tezko dihal da nam bodo novo fakulteto naredl in da bo pol
predavalnca 3x
vecja. in pol da bi bla predavalnca zasedena namest 18% kar 6%.
Dejmo vtis
da rabmo novo! Sam da bo folk bl na komot in da se bodo klastrofobiki
lagodno pocutl. Pol dejmo pa se sony-jeve projektorje za 5 miljonov
kupt da
bodo ful lepo jasne skripte katere bodo prikazval gor na steni, da
bo tistih
20 ldi k hod na predavalja vec odnesl.
Jeah join the campain Lets throw money away and buy shit we dont
need samo
zato ker dans pac vsak hoce vec in bols in sam na svojo rit gleda.
Dej premisl zenska ali rabmo novo fakulteto? Ali nam je ta premajhna?
LP, Domen
On 2/16/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Podkupovanje a? :D
On 2/16/06, [EMAIL PROTECTED]
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zivjo!
Si zelite novo fakulteto v normalnem casu?
Jutri potrebujemo polno predavalnico med arsom2. Zakaj problem?
Jutri je petek in bojimo se, da ne bo toliko ljudi kot jih je
normalno.
Zato vas prosim, da se predavanj udeležite v čimvečjem številu.
Razlog:
Iz Financ pride novinarka in bo slikala naso prostorsko stisko.
Torej kdorkoli ima cas, naj pride.
V zahvalo vam bomo podelili SOV mapice. Vem da ni veliko,
vendar je vazen namen. NOVA FAKULTETA!
lp
Mojca