Zdravo! Pisal sem profesorju, ce bi lahko imeli jutri ustni izpit tisti, ki bi nam to bolj utrezalo (ker imamo recimo v ponedeljek TOR). Odgovoril je tole:
Kar se tice ustnega izpita: jutri zal ne bo slo, ker sem cel dan zaseden. Pisni velja tri mesece in ce vam ponedeljek ne ustreza, pac pridite kasneje. Prej se napovejte. Mitar
