Zdravo!

Pisal sem profesorju, ce bi lahko imeli jutri ustni izpit tisti, ki bi
nam to bolj utrezalo (ker imamo recimo v ponedeljek TOR). Odgovoril je
tole:

  Kar se tice ustnega izpita: jutri zal ne bo slo, ker sem cel dan
  zaseden. Pisni velja tri mesece in ce vam ponedeljek ne ustreza, pac
  pridite kasneje. Prej se napovejte.


Mitar

Reply via email to