A nm ni dons Zimic reku da mamo vaje v četrtek? Zakaj na netu
(http://laspp.fri.uni-lj.si/MLS/) poj tole piše:

Vaje se letos izvajajo v dveh skupinah

*       torek 7:30-9:45 v LRI3 in
*       torek 13:15-15:30 v LRI1.

Lp, ana :-)

 

 

Reply via email to