hm... ja zimic je dons reku de so vaje v cet ob 8h... pol pa ne vem
On 2/16/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > A nm ni dons Zimic reku da mamo vaje v četrtek? Zakaj na netu > (http://laspp.fri.uni-lj.si/MLS/) poj tole piše: > > Vaje se letos izvajajo v dveh skupinah > > * torek 7:30-9:45 v LRI3 in > * torek 13:15-15:30 v LRI1. > > Lp, ana :-) > > > > > >
