hm... ja zimic je dons reku de so vaje v cet ob 8h... pol pa ne vem

On 2/16/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A nm ni dons Zimic reku da mamo vaje v četrtek? Zakaj na netu
> (http://laspp.fri.uni-lj.si/MLS/) poj tole piše:
>
> Vaje se letos izvajajo v dveh skupinah
>
> *       torek 7:30-9:45 v LRI3 in
> *       torek 13:15-15:30 v LRI1.
>
> Lp, ana :-)
>
>
>
>
>
>

Reply via email to