Zimic je dons reku, da laboratorijskih vaj drug tedn se ni (ce kdo ne ve), da za avditorne bo pa v tork povedov na predavanjih.
Lp, ana
Zimic je dons reku, da laboratorijskih vaj drug tedn se ni (ce kdo ne ve), da za avditorne bo pa v tork povedov na predavanjih.
Lp, ana