Kot je meni znano, naslednji teden. Tako avditorne kot laboratorijske.
On 23/02/06, Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Kdaj se zaccinjajo vaje iz mis-a? Jutri ali naslednji teden? > LP, Damjan > > -- lp, Domen Gostincar
Kot je meni znano, naslednji teden. Tako avditorne kot laboratorijske.
On 23/02/06, Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Kdaj se zaccinjajo vaje iz mis-a? Jutri ali naslednji teden? > LP, Damjan > > -- lp, Domen Gostincar