Kot je meni znano, naslednji teden. Tako avditorne kot laboratorijske.

On 23/02/06, Damjan Pipan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Kdaj se zaccinjajo vaje iz mis-a? Jutri ali naslednji teden?
> LP, Damjan
>
>

--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to