Itak bomo šli pisat tisti, ki smo odstopli :) To pomeni sedaj ima m-n popravljanj, +n popravljanj v izrednem roku, je vse skupaj m popravljanj. Enako kot da ne bi nobedn odstopu :) Edino kar je več dela je da mora še en test sestavt... ...al sm kej spustu??
On 2/20/06, Andraž Drčar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Pa kolr jes vem je v vseh teh letih bil predmet samo v tretjem letniku, > kar > je 200 folka manj! > -- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
