Em a kdo kaj ve kaj je zdaj z izrednim rokom za OTI, je že kaj znano?
- Re: [Friclist] izredni rok gyga
- Re: [Friclist] izredni rok Luka Kokalj
- RE: [Friclist] izredni rok Simon Vrhovec
- RE: [Friclist] izredni rok ne dela vpisovanje Marko Kotar
- RE: [Friclist] izredni rok ne dela vpisovanje Simon Vrhovec
- RE: [Friclist] izredni rok Ana Kranner
- Re: [Friclist] izredni rok Mitar
- Re: [Friclist] izredni rok 3ediniBog
- Re: [Friclist] izredni rok Andraž Drčar
- Re: [Friclist] izredni rok Jernej Vrcko
- Re: [Friclist] izredni rok Betalord
