ma dej za to mas drugo temo tak ce imas kaj glede vaj za povedat pol
ok cene se pa tam kjer se o temi govori buni naprej... aja ko sem
nazadnje preveril je bla to lista za 3.l - 2.l ima npr svojo... ce
hoces debato med vec letniki imas pa zato fri-info forum al je tako
tezko to razumet?

vaje MLS - niso obvezne so cet 8-10h ampak je iz njih izpit
       I/O - baje tudi niso obvezne, nekaj se kombinira avditorne in
laboratorij (bosta    baje dve skupini)

a ni kombinatorika pozneje?

On 2/23/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zdravo!
>
> > Pred kratkim se je govorilo o tem, da naj bi bilo na tej listi več
> > letnikov FRIja ... No, potem bo nujno potrebno v Zadevo napisati za
> > kateri letnik in katero smer se gre, kajti v nasprotnem primeru bo
> > zavladala totalna zmeda!
>
> Da, tudi jaz tako mislim. Naj subject cimbolj doloca naslovnike
> sporocil, tako da zainterisirani to preberejo. To je tudi nasplosno
> dobro delati na mailing listah, saj ce subject kaj pove, lahko
> zainterisira bralce in ne preskocijo samo sporocila, saj je dejstvo, da
> na zelo aktivnih listah ne berejo vsi vsega. A z nekaj reda se preprosto
> uredi.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to