Je mogoče že kaj znano kaj je s tistim 2. rokom za TS, za katerega je na oglasni deski pisalo na bo znan naknadno?? Sploh bo?
Lp,
Dejan
Je mogoče že kaj znano kaj je s tistim 2. rokom za TS, za katerega je na oglasni deski pisalo na bo znan naknadno?? Sploh bo?
Lp,
Dejan