živjo, danes sem bil pri Batagelju, verjetno ne edini (ker je že vedel za
dodatni rok). Vendar sem tudi vprašal za dodatni rok in je rekel, da bo
enkrat v začetku aprila dodatni teoretični rok. Ustno pa ne želi spraševati
teorije.

pm




Reply via email to