živjo, danes sem bil pri Batagelju, verjetno ne edini (ker je že vedel za dodatni rok). Vendar sem tudi vprašal za dodatni rok in je rekel, da bo enkrat v začetku aprila dodatni teoretični rok. Ustno pa ne želi spraševati teorije.
pm
živjo, danes sem bil pri Batagelju, verjetno ne edini (ker je že vedel za dodatni rok). Vendar sem tudi vprašal za dodatni rok in je rekel, da bo enkrat v začetku aprila dodatni teoretični rok. Ustno pa ne želi spraševati teorije.
pm