odlično.. in kdaj se bo dokončno izvedel datum? 2006/2/28, Miha Cirman <[EMAIL PROTECTED]>: > > > živjo, danes sem bil pri Batagelju, verjetno ne edini (ker je že vedel za > dodatni rok). Vendar sem tudi vprašal za dodatni rok in je rekel, da bo > enkrat v začetku aprila dodatni teoretični rok. Ustno pa ne želi > spraševati > teorije. > > pm > > > > >
-- http://www.t-station.tk http://trainstation.si.cx/forum
