nič nism zvedel, verjetno še ne ve, to bo verjetno napisal oz. najhitreje
sporočil Raič. No vsaj nekaj vemo.

pm

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jaco P.
Sent: Tuesday, February 28, 2006 5:48 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] VIS - teo dodatni

odlično.. in kdaj se bo dokončno izvedel datum?

2006/2/28, Miha Cirman <[EMAIL PROTECTED]>:
>
>
> živjo, danes sem bil pri Batagelju, verjetno ne edini (ker je že vedel za
> dodatni rok). Vendar sem tudi vprašal za dodatni rok in je rekel, da bo
> enkrat v začetku aprila dodatni teoretični rok. Ustno pa ne želi
> spraševati
> teorije.
>
> pm
>
>
>
>
>


--
http://www.t-station.tk
http://trainstation.si.cx/forum



Reply via email to