Zanima me ali mr. Busy aka Jaklic ze uspel komu vpisati oceno iz 2. izpitnega roka v e-student oz. index? Oziroma kdaj kani to storiti?
lp
Zanima me ali mr. Busy aka Jaklic ze uspel komu vpisati oceno iz 2. izpitnega roka v e-student oz. index? Oziroma kdaj kani to storiti?
lp