Zdravo! > vse lepo in praw...ampak kar tako puscat zadeve.... AH... > SORRY ampak skoraj bi mu reku da si je sam kriv....
Samo ce pomislim, da pri nas ni niti kamer (ali so?) ... ceprav me pa to po eni strani niti ne moti. Mitar
Zdravo! > vse lepo in praw...ampak kar tako puscat zadeve.... AH... > SORRY ampak skoraj bi mu reku da si je sam kriv....
Samo ce pomislim, da pri nas ni niti kamer (ali so?) ... ceprav me pa to po eni strani niti ne moti. Mitar