hehe, jebi ga ker kreten pa pusca tak lahek plen prosto dostopno vsem? jst ze ne.
LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net


On 14.3.2006, at 20:34, Mitar wrote:

Zdravo!

vse lepo in praw...ampak kar tako puscat zadeve.... AH...
SORRY ampak skoraj bi mu reku da si je sam kriv....

Samo ce pomislim, da pri nas ni niti kamer (ali so?) ... ceprav me pa to
po eni strani niti ne moti.


Mitar




Reply via email to