LP, _________________ Aleš Rosina, MCP www.obmocje51.net
On 14.3.2006, at 20:34, Mitar wrote:
Zdravo!vse lepo in praw...ampak kar tako puscat zadeve.... AH... SORRY ampak skoraj bi mu reku da si je sam kriv....Samo ce pomislim, da pri nas ni niti kamer (ali so?) ... ceprav me pa topo eni strani niti ne moti. Mitar
