V avli je ena...obrnjena v strop tako da verjetno ne dela. Pa sej na tistem posnetku so bile kamere, pa je itak kvaliteta tako slaba da si ne mores nic pomagat.
LP MIHA On 3/14/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > vse lepo in praw...ampak kar tako puscat zadeve.... AH... > > SORRY ampak skoraj bi mu reku da si je sam kriv.... > > Samo ce pomislim, da pri nas ni niti kamer (ali so?) ... ceprav me pa to > po eni strani niti ne moti. > > > Mitar > >
