V avli je ena...obrnjena v strop tako da verjetno ne dela. Pa sej na tistem
posnetku so bile kamere, pa je itak kvaliteta tako slaba da si ne mores nic
pomagat.

LP MIHA

On 3/14/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > vse lepo in praw...ampak kar tako puscat zadeve.... AH...
> > SORRY ampak skoraj bi mu reku da si je sam kriv....
>
> Samo ce pomislim, da pri nas ni niti kamer (ali so?) ... ceprav me pa to
> po eni strani niti ne moti.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to