Pa ne sam to, serverji so zaščiteni tudi z požarnimi zidovi.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Domen Grabec
Sent: Wednesday, March 15, 2006 12:32 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] PB: Predavanja 15.3.2006

To pa zato k so serverju u klet, pozar se je pa zacel u prumu stuku in je
vse do 8ga pogorel :)

LP, Domen

On 3/15/06, Gasper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Dne Wednesday 15 March 2006 12:17 je jernej goricki
> napisal(a):
> > Ne nima ista oseba, sam ce ne ves razloga, pa sklepas da je
> > fax zgorel bo nejbrz oboje odpadl a ne?
>
> jah sam dons ni zgorel ker dnsji se nekako delajo.
>
>
>


Reply via email to