a pol dam lahka gasilsko skiro vn iz torbe? k sm jo mew prpravleno za na
fax? Vcasih se stok sesuje al pa vrata zataknejo pol je treba pa mal
potovct...

On 3/15/06, jernej goricki <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> pol bod pa naslednic bolj natancen, zdej folk zarad tebe misl da je fax
> zgorel.
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> Miha Sinkovec
> Sent: Wednesday, March 15, 2006 12:42 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] PB: Predavanja 15.3.2006
>
> Sej sploh nima veze kaj se dogaja...
>
> napisal sem da odpadejo predavanja....ce bi napisal da odpadejo tudi vaje
> bi
> bilo vse drugace...ampak NISEM
>
> LP MIHA
>
>
>

Reply via email to