se pokaze splash screen? pa potem javi license error?
ali pa problem mejbi z java JRE?

LP peter

Miha Cerar wrote:
Helo!

Eno vprasanje ima glede programa Simproces.
Install file si zloudam, poinstaliram, prekopiram licenco.dat v doloceno
mapo in ko hocem zagnat program se nic ne zgodi..
sem ze veckrat uninstall in vse zbrisal in ponovno..sem googlal za kaksno
napako.- nic..tako da mi nikakor ne uspe zagnat programa..
ce ima kdo kaksno idejo oz. ce se je komu dogajalo podobno in je uspel
razresi..bom zelo vesel odgovora..

hvala,
lp Miha


Reply via email to