Helo!

Eno vprasanje ima glede programa Simproces.
Install file si zloudam, poinstaliram, prekopiram licenco.dat v doloceno
mapo in ko hocem zagnat program se nic ne zgodi..
sem ze veckrat uninstall in vse zbrisal in ponovno..sem googlal za kaksno
napako.- nic..tako da mi nikakor ne uspe zagnat programa..
ce ima kdo kaksno idejo oz. ce se je komu dogajalo podobno in je uspel
razresi..bom zelo vesel odgovora..

hvala,
lp Miha

Reply via email to