Helo! Eno vprasanje ima glede programa Simproces. Install file si zloudam, poinstaliram, prekopiram licenco.dat v doloceno mapo in ko hocem zagnat program se nic ne zgodi.. sem ze veckrat uninstall in vse zbrisal in ponovno..sem googlal za kaksno napako.- nic..tako da mi nikakor ne uspe zagnat programa.. ce ima kdo kaksno idejo oz. ce se je komu dogajalo podobno in je uspel razresi..bom zelo vesel odgovora..
hvala, lp Miha
