Res, da je modela vcasih prav zabavno poslusat, ampak danes je pa s tako imenovanim The "Philadelphia Experiment" sel malo cez rob. Glede na to, da smo tehnicna fakulteta in, da zgodbice o bermudskih trikotnikih, X-filih in raznih cudeznih in nepreverjenih eksperimentih dajemo (vsaj upam) v isti kos, tako pripovedovanje zgodbic sodi bolj h kaksnemu taborniskemu ognju. :) Nekako se mi celo dozdeva, da clovek verjame v mogoc obstoj perpetuum mobila. Vcasih je lepo, da nam kdo razodene se kaksno skrivnost vesolja, ampak bajke in pripovedke pa naj kar lepo pustijo pri miru. :)
lp, Samo PS: http://www.unmuseum.org/philex.htm , za skeptike ;)
