Me včasih mika, da bi ga povprašal če kaj pije, tako že za
zajtrk. ;)

Sej vsake toliko pove celo kaj pametnega (recimo včeraj o težavah,
ki jih prinaša molekularni nanotech), ampak je vedno obkroženo z goro
neumnosti, ki zasenčijo še tiste drobne resnice. Mja no, vsaj zabaven je. :)

Lp

----- Original Message ----- From: "Alen Loncaric" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "'FRIClist'" <[email protected]>
Sent: Wednesday, March 29, 2006 8:16 AM
Subject: RE: [Friclist] MIS avditorne, malo drugace :)


VSE JE RES :)

l.p.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Samo Šela
Sent: Wednesday, March 29, 2006 1:08 AM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] MIS avditorne, malo drugace :)

Res, da je modela vcasih prav zabavno poslusat, ampak danes je pa s
tako imenovanim The "Philadelphia Experiment" sel malo cez rob. Glede
na to, da smo tehnicna fakulteta in, da zgodbice o bermudskih
trikotnikih, X-filih in raznih cudeznih in nepreverjenih eksperimentih
dajemo (vsaj upam) v isti kos, tako pripovedovanje zgodbic sodi bolj h
kaksnemu taborniskemu ognju. :) Nekako se mi celo dozdeva, da clovek
verjame v mogoc obstoj perpetuum mobila. Vcasih je lepo, da nam kdo
razodene se kaksno skrivnost vesolja, ampak bajke in pripovedke pa naj
kar lepo pustijo pri miru. :)

lp,

Samo

PS: http://www.unmuseum.org/philex.htm , za skeptike ;)




Reply via email to