Pozdravljeni!

Laboratorijske vaje naslednji teden so in sicer po urniku. V ponedeljek od 
9.00h do 11.00h, v četrtek pa od 8.00h do 10.00h.


Lep pozdrav,

Aljaž Zrnec

Reply via email to