Tomo ne spamaj!
[EMAIL PROTECTED] wrote:
Zdravo,
po Murphyevem zakonu mi je Äez praznike crknil raÄunalnik in na hitro
potrebujem
novega.
Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko
lastnikov razliÄnih znamk in modelov, zato se obraÄam na vas s proÅ¡njo da mi
pomagate pri izbiri.
Zanima me predvsem Centrino tehnologija, Äim boljÅ¡i zaslon (1280*800 in
boljše),
spodobna avtonomija in pa "znamka" (miÅ¡ljeno kot niÄ problemov z garancijo in
morebitnimi servisi)...Äe se da pa Å¡e kakÅ¡n Å¡pil gor pognati toliko bolÅ¡e
:)
Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni!
lp,
Pater
---------------------------------
Blab-away for as little as 1¢/min. Make PC-to-Phone Calls using Yahoo!
Messenger with Voice.