Tomo ne spamaj! 
   
   
  

[EMAIL PROTECTED] wrote:
  Zdravo, 

po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro 
potrebujem 
novega. 
Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko 
lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da mi 
pomagate pri izbiri. 
Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in 
boljše), 
spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo in 
morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše 
:) 

Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! 

lp, 
Pater 




                
---------------------------------
Blab-away for as little as 1¢/min. Make  PC-to-Phone Calls using Yahoo! 
Messenger with Voice.

Reply via email to