Hehe a zdej boš pa po listi pisow aa!!?!! Mi te pa mailamo že 1 tedn! Da se mi nalimaš ju3 na faxu da nam daš prašanja od ustnga...
LP, d0M3n On 5/2/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Me je kdo klical? -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Domen Grabec Sent: 2. maj 2006 21:29 To: FRIClist Subject: [Friclist] TS ogledi evo citiram Danija: >Zivjo, > >Kolegi Mahkovcu sem narocil naj vam posreduje datum 25.4. ob 17:00 na Institutu Jozef Stefan, pa se nihce ni oglasil. Lahko se zmenimo za novi datum in sicer naslednji torek 9.5. >ob 17:00 v avli Fakultete. > >Kaksen je urnik kolege Mahkovca in kako priti do njega pa res ne vem. Zal Vam ne znam pomagati. > >Lep pozdrav, > >Dani Juricic Če bo poslav kakšno novo informacijo sporočim... LP, Domen
