Hehe a zdej boš pa po listi pisow aa!!?!! Mi te pa mailamo že 1 tedn! Da se
mi nalimaš ju3 na faxu da nam daš prašanja od ustnga...

LP, d0M3n

On 5/2/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Me je kdo klical?

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of Domen Grabec
Sent: 2. maj 2006 21:29
To: FRIClist
Subject: [Friclist] TS ogledi

evo citiram Danija:

>Zivjo,
>
>Kolegi Mahkovcu sem narocil naj vam posreduje datum 25.4. ob  17:00 na
Institutu Jozef Stefan, pa se nihce ni oglasil. Lahko se zmenimo za novi
datum in sicer naslednji torek 9.5. >ob 17:00 v avli Fakultete.
>
>Kaksen je urnik kolege Mahkovca in kako priti do njega pa res ne vem. Zal
Vam ne znam pomagati.
>
>Lep pozdrav,
>
>Dani Juricic

Če bo poslav kakšno novo informacijo sporočim...

LP, Domen



Reply via email to