Ola! A kdo mogoče pozna Mateja Gutmana? Fora je da smo se zmenl da nam Mahkovic da ustna prasanja za TS in očitno je to Matej takrat slisal in jih je šel on iskat. Mahkovic nas je napotil k Mateju in ker je izpit že v ponedeljek, bi blo dobr da bi mi to do jutri mel. Tko da če kdo pozna Mateja, bi blo lepo če mu reče, če lahko mal pohiti :)
LP, Domen
