Sam res a ne... Lahko bi ga dal namest vaj da ne bi bla taka pozna ura...

LP, Domen

On 5/13/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ce ste dobili obvestilo ste videli da bo kolokvij¸26. maja, ob 20h.  Super
ura namrec! A ni bilo receno da bo kolokvij namesto vaj v cetrtek al kdaj
so
ze?



Lp



Tine


Reply via email to