Sam res a ne... Lahko bi ga dal namest vaj da ne bi bla taka pozna ura...
LP, Domen On 5/13/06, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce ste dobili obvestilo ste videli da bo kolokvij¸26. maja, ob 20h. Super ura namrec! A ni bilo receno da bo kolokvij namesto vaj v cetrtek al kdaj so ze? Lp Tine
