Na vajah in predavanjih sem se vedno bil! Nam je blo receno da bo kolokvij 30.5 na vajah! To zdaj pa ne vem kdo je dolocu, na nasih vajah (cet 10-11) sigurno ne!
- Re: [Friclist] Re: kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- Re: [Friclist] Re: kombinatorika kolokvij gyga
- Re: [Friclist] Re: kombinatorika kolokvij Boštjan Kaluža
- RE: [Friclist] Re: kombinatorika kolokvij erik dovgan
- Re: [Friclist] Re: kombinatorika kolokvi... Jernej Vrcko
