Sem za cetrtek.
Pa podpiram to zgolj zaradi vozacev, ker nimate pojma kok je razlika a prides prej domov.
lp
Mojca

Matjaž Horvat wrote:
:-)

Eh, jaz sem zdaj tudi za petek, ker mi je nekaj prišlo vmes. Sem pa že enkrat glasoval za četrtek, tako da ta glas šteje kot dvojni za petek. ;)

LP,
Matjaz

On May 19, 2006, at 5:35 PM, Jernej Vrcko wrote:

ker ni pravih argumentov za četrtek, morate "pisat" vsaj 75% ;)

On 5/19/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

petek


On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje 64% za četrtek 36 za petek
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
Behalf
> Of
> Betalord
> Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij
>
> Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek,
> samo da ni kasneje (po 26etem).
>
>
>
>
>




--J.

...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.




Reply via email to