Sem za cetrtek.
Pa podpiram to zgolj zaradi vozacev, ker nimate pojma kok je razlika a
prides prej domov.
lp
Mojca
Matjaž Horvat wrote:
:-)
Eh, jaz sem zdaj tudi za petek, ker mi je nekaj prišlo vmes. Sem pa že
enkrat glasoval za četrtek, tako da ta glas šteje kot dvojni za petek. ;)
LP,
Matjaz
On May 19, 2006, at 5:35 PM, Jernej Vrcko wrote:
ker ni pravih argumentov za četrtek, morate "pisat" vsaj 75% ;)
On 5/19/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
petek
On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje 64% za četrtek 36 za
petek
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
Behalf
> Of
> Betalord
> Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij
>
> Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek,
> samo da ni kasneje (po 26etem).
>
>
>
>
>
--J.
...If you think that things that you are doing are unimportant,
be aware of importance of doing them.