Pa saj ma fotra tud, tko da ni pene. ;)

lp,

Samo



On 5/19/06, Mojca Galun-rutka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dosti zalostno zate, da mas samo mamo za obiskat;)
lp
Mojca

Samo Šela wrote:
> Sem iz MS pa kot sem rekel, res ni treba vsak vikend do mame. :)
>
> lp,
>
> Samo
>
> On 5/19/06, Mojca Galun-rutka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> Sem za cetrtek.
>> Pa podpiram to zgolj zaradi vozacev, ker nimate pojma kok je razlika a
>> prides prej domov.
>> lp
>> Mojca
>>
>> Matjaž Horvat wrote:
>> > :-)
>> >
>> > Eh, jaz sem zdaj tudi za petek, ker mi je nekaj prišlo vmes. Sem pa že
>> > enkrat glasoval za četrtek, tako da ta glas šteje kot dvojni za
>> petek. ;)
>> >
>> > LP,
>> > Matjaz
>> >
>> > On May 19, 2006, at 5:35 PM, Jernej Vrcko wrote:
>> >
>> >> ker ni pravih argumentov za četrtek, morate "pisat" vsaj 75% ;)
>> >>
>> >> On 5/19/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> >>>
>> >>> petek
>> >>>
>> >>>
>> >>> On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> >>> >
>> >>> > Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje  64% za četrtek  36 za
>> >>> petek
>> >>> >
>> >>> > -----Original Message-----
>> >>> > From: [EMAIL PROTECTED]
>> >>> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
>> >>> Behalf
>> >>> > Of
>> >>> > Betalord
>> >>> > Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM
>> >>> > To: FRIClist
>> >>> > Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij
>> >>> >
>> >>> > Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek,
>> >>> > samo da ni kasneje (po 26etem).
>> >>> >
>> >>> >
>> >>> >
>> >>> >
>> >>> >
>> >>>
>> >>
>> >>
>> >>
>> >> --J.
>> >>
>> >> ...If you think that things that you are doing are unimportant,
>> >> be aware of importance of doing them.
>> >
>> >
>> >
>>
>>


Reply via email to