Sem iz MS pa kot sem rekel, res ni treba vsak vikend do mame. :)
lp, Samo On 5/19/06, Mojca Galun-rutka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sem za cetrtek. Pa podpiram to zgolj zaradi vozacev, ker nimate pojma kok je razlika a prides prej domov. lp Mojca Matjaž Horvat wrote: > :-) > > Eh, jaz sem zdaj tudi za petek, ker mi je nekaj prišlo vmes. Sem pa že > enkrat glasoval za četrtek, tako da ta glas šteje kot dvojni za petek. ;) > > LP, > Matjaz > > On May 19, 2006, at 5:35 PM, Jernej Vrcko wrote: > >> ker ni pravih argumentov za četrtek, morate "pisat" vsaj 75% ;) >> >> On 5/19/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >>> >>> petek >>> >>> >>> On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >>> > >>> > Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje 64% za četrtek 36 za >>> petek >>> > >>> > -----Original Message----- >>> > From: [EMAIL PROTECTED] >>> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On >>> Behalf >>> > Of >>> > Betalord >>> > Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM >>> > To: FRIClist >>> > Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij >>> > >>> > Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek, >>> > samo da ni kasneje (po 26etem). >>> > >>> > >>> > >>> > >>> > >>> >> >> >> >> --J. >> >> ...If you think that things that you are doing are unimportant, >> be aware of importance of doing them. > > >
