Sem iz MS pa kot sem rekel, res ni treba vsak vikend do mame. :)

lp,

Samo

On 5/19/06, Mojca Galun-rutka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Sem za cetrtek.
Pa podpiram to zgolj zaradi vozacev, ker nimate pojma kok je razlika a
prides prej domov.
lp
Mojca

Matjaž Horvat wrote:
> :-)
>
> Eh, jaz sem zdaj tudi za petek, ker mi je nekaj prišlo vmes. Sem pa že
> enkrat glasoval za četrtek, tako da ta glas šteje kot dvojni za petek. ;)
>
> LP,
> Matjaz
>
> On May 19, 2006, at 5:35 PM, Jernej Vrcko wrote:
>
>> ker ni pravih argumentov za četrtek, morate "pisat" vsaj 75% ;)
>>
>> On 5/19/06, Luka Grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>>
>>> petek
>>>
>>>
>>> On 5/19/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>> >
>>> > Tenutno smo z glasi za kolokvij tam nekje  64% za četrtek  36 za
>>> petek
>>> >
>>> > -----Original Message-----
>>> > From: [EMAIL PROTECTED]
>>> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On
>>> Behalf
>>> > Of
>>> > Betalord
>>> > Sent: Friday, May 19, 2006 3:27 PM
>>> > To: FRIClist
>>> > Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij
>>> >
>>> > Jaz sem tudi za petek. Mi je pa vseeno če bi bilo v četrtek,
>>> > samo da ni kasneje (po 26etem).
>>> >
>>> >
>>> >
>>> >
>>> >
>>>
>>
>>
>>
>> --J.
>>
>> ...If you think that things that you are doing are unimportant,
>> be aware of importance of doing them.
>
>
>


Reply via email to