Jst ne dam svoje kolekcije special tolarjev za 5 pa 500 sit :'(

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of gyga
Sent: Sunday, May 21, 2006 11:20 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

No, s prvim januarjem 2007 bomo sprejeli euro. Baje je Slovenija se najbolj
pripravljena do zdaj. Lepo - ni kaj.

LOOK WHO'S SPAMMING NOW

Pejte spat!
>


Reply via email to