Jst ne dam svoje kolekcije special tolarjev za 5 pa 500 sit :'( -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of gyga Sent: Sunday, May 21, 2006 11:20 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij
No, s prvim januarjem 2007 bomo sprejeli euro. Baje je Slovenija se najbolj pripravljena do zdaj. Lepo - ni kaj. LOOK WHO'S SPAMMING NOW Pejte spat! >
