vedno bo nekdo nekaj imel....
nevem ce se ze prestavlja kolokvij pol ze prestavite na poznjesi datum ne pa
da prestavljamo nazaj ko je ze skoraj pred vrati...
ce ima nekdo naslednji teden tudi kolokvij saj pa ni nujno da je na istin
dan lahko je en dan prej ali pa pozneje in se lahko prej ucis za tisti
kolokvij ... saj pa izpite tudi mamo en za drugim pa jih ne gremo
prestavljat...

lp,
Jernej

Reply via email to