Dejte se ze enkrat obnasat kot se spodobi za študente. Če je asistent 
rekel v petek je pač v petek, eni smo si splaniral kaj bomo delal kateri 
dan in zdej če bo kolokvij v četrtek se nam to vse podre. 
Kot sem zasledil v enem od prejšnjih mejlov: nismo v osnovni šoli, kjer bi 
prestavljali kontrolke oz. kolokvije. Sploh pa kolokviji niso obvezni.
Sem ter tja nam ti časovni roki res ne gredo na roke, ampak tko pač je, ne 
more biti vedno vse po volji študentov.
Miha: ti ne vidis razloga da nebi pisal v četrtek - jest pa ne vidim 
razloga da nebi v petek, kot je bilo prvotno načrtovano. Napisal si da se 
večina strinja na četrtek : kako lahko to sploh rečeš. Če je v letniku 
recimo okrog 150 folka, na mejling listi pa se jih ( nas ) oglaša samo ene 
15. Ostali so se zgleda sprijaznili s petkom in dejte se še ostali.
Lp Matej
 
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] 
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha 
Sinkovec
Sent: Sunday, May 21, 2006 12:12 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij
S tem se ne strinjam v celoti. Lahko zacnemo naslednje leto to prakticirat, 
ampak kot sem razbral iz mailov je vecina za cetrtek. Moznosti za cetrtek 
so, ne vidim ovir zakaj torej ne pisemo v cetrtek.
 

Reply via email to