Mism folk dejte se zresnt no. REs se obnasate vsi koker eni bedaki. Èe eni ne
morejo na kolokvij, ker imajo paè piknik, jim ne morete reèt, da je kolokvij
opcija ki je ni treba izkorostit. Isto lahko oni reèejo vam, pa ¹e argument
imajo, da je bil najprej kolokvij mi¹ljen za petek.¾

Obna¹ate se kot otroci v mali ¹oli, kjer se kregajo kdo bo imel igraèo. Vsi mi
greste ¾e orenk na kurac.

Miha: res ne vem kdo ti daje pooblastilo da po¹lje¹ mejl o prestavitvi kolokvija
( èe ga bo¹ poslal ) asistentu v imenu celotnega letnika - poslal ga boè v
svojem in v imenu ¹e 19ih ljudi. Èe se 19 folka odloèi da bi mel kolokvij v
èetrtek, ostali pa kot kaze v petek to èe zdaleè ni polovica, da bi kar lahko
prestavljali.

Matej: tole o difu si pa res orenk mim usekal

Ana: s tabo se pa popolnoma strinjam

ajd


-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej
Jerebic
Sent: Sunday, May 21, 2006 11:31 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

vedno bo nekdo nekaj imel....
nevem ce se ze prestavlja kolokvij pol ze prestavite na poznjesi datum ne pa
da prestavljamo nazaj ko je ze skoraj pred vrati...
ce ima nekdo naslednji teden tudi kolokvij saj pa ni nujno da je na istin
dan lahko je en dan prej ali pa pozneje in se lahko prej ucis za tisti
kolokvij ... saj pa izpite tudi mamo en za drugim pa jih ne gremo
prestavljat...

lp,
Jernej











----------------------------------------------------------------
VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 
Mb/s.
http://adsl.volja.net



Reply via email to