Mism folk dejte se zresnt no. REs se obnasate vsi koker eni bedaki. Èe eni ne morejo na kolokvij, ker imajo paè piknik, jim ne morete reèt, da je kolokvij opcija ki je ni treba izkorostit. Isto lahko oni reèejo vam, pa ¹e argument imajo, da je bil najprej kolokvij mi¹ljen za petek.¾
Obna¹ate se kot otroci v mali ¹oli, kjer se kregajo kdo bo imel igraèo. Vsi mi greste ¾e orenk na kurac. Miha: res ne vem kdo ti daje pooblastilo da po¹lje¹ mejl o prestavitvi kolokvija ( èe ga bo¹ poslal ) asistentu v imenu celotnega letnika - poslal ga boè v svojem in v imenu ¹e 19ih ljudi. Èe se 19 folka odloèi da bi mel kolokvij v èetrtek, ostali pa kot kaze v petek to èe zdaleè ni polovica, da bi kar lahko prestavljali. Matej: tole o difu si pa res orenk mim usekal Ana: s tabo se pa popolnoma strinjam ajd -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Jerebic Sent: Sunday, May 21, 2006 11:31 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij vedno bo nekdo nekaj imel.... nevem ce se ze prestavlja kolokvij pol ze prestavite na poznjesi datum ne pa da prestavljamo nazaj ko je ze skoraj pred vrati... ce ima nekdo naslednji teden tudi kolokvij saj pa ni nujno da je na istin dan lahko je en dan prej ali pa pozneje in se lahko prej ucis za tisti kolokvij ... saj pa izpite tudi mamo en za drugim pa jih ne gremo prestavljat... lp, Jernej ---------------------------------------------------------------- VOLJADSL Paketi po vasi meri. Hitri internet od 2.990 SIT in hitrosti do 20 Mb/s. http://adsl.volja.net
