a pa bi se dalo kej zmenit za kakšne zapiske teh predavanj :)

On 5/23/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ce kso slucajn ne ve, jutr od 15h pa do 18h bojo v p18 zadna predavanja za
dt  :-)



Lp, ana


Reply via email to