tistu Fri, 26 May 2006 08:19:50 -0700
a pa bi se dalo kej zmenit za kakšne zapiske teh predavanj :)
On 5/23/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce kso slucajn ne ve, jutr od 15h pa do 18h bojo v p18 zadna predavanja za dt :-) Lp, ana