Zadnjič sem se pogovarjal z asistentom Vavpotičem in me je zanimal ali bo morda še kak rok za zagovor 2.seminarske nekje sredi junija (pred 2. junijskim rokom za IS). Pa je reku, da obstaja možnost, da se to zgodi, če se nas bo zbralo dovolj. Vendar je poudaril, da tudi če nas bo dovolj (bok ne dej, da nas bo preveč), je možno, da dodatnega roka NE bo. Tko da tisti, ki nameravate ta seminar zagovarjat v rednem roku, to tudi storite. Tisti pa, ki zagotovo ne boste delal seminarske zdej do 31.5. in ste hkrati resni za dodatni rok pa prosim, če se mi javte na mail, da nekje do sredine naslednjega tedna število interesentov javim asistentu.
LP in srečno v izpitnem obdobju! Jernej -- J. ...If you think that things that you are doing are unimportant, be aware of importance of doing them.
