se pridruzujem
lp
Alen Loncaric wrote:
Jst tud za sam ni treba da je na sred junija lahk je tik pred rokom to bi
blo super!
l.p.
Alen
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Viljem Dernikovic
Sent: Saturday, May 27, 2006 5:21 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] IS-2.seminarska
jst sm tud za
----- Original Message -----
From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Saturday, May 27, 2006 5:17 PM
Subject: Re: [Friclist] IS-2.seminarska
+1
On 5/26/06, Anze Rozman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
jst tud..
2006/5/26, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]>:
+1 ;)
LP,
Matjaz
On Fri, 2006-05-26 at 17:51 +0200, Jernej Vrcko wrote:
Zadnjič sem se pogovarjal z asistentom Vavpotičem in me je zanimal
ali
bo
morda še kak rok za zagovor 2.seminarske nekje sredi junija (pred 2.
junijskim rokom za IS). Pa je reku, da obstaja možnost, da se to
zgodi, če
se nas bo zbralo dovolj. Vendar je poudaril, da tudi če nas bo dovolj
(bok
ne dej, da nas bo preveč), je možno, da dodatnega roka NE bo.
Tko da tisti, ki nameravate ta seminar zagovarjat v rednem roku, to
tudi
storite.
Tisti pa, ki zagotovo ne boste delal seminarske zdej do 31.5. in ste
hkrati
resni za dodatni rok pa prosim, če se mi javte na mail, da nekje do
sredine
naslednjega tedna število interesentov javim asistentu.
LP in srečno v izpitnem obdobju!
Jernej