sicer se pa pomoje lahko pusti indekse u tajništvu in ti podpiše

On 6/1/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

hm... kaj pa tisti ki jim ne piše ocene za 2. kolokvij in smo ga pisali ??


On 5/31/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Vpisovanje ocen ta pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v četrtek in petek
> od
> 14h do 15h na Lepem potu 11
>
>
>
> A to pomen, da je treba it ze jutr al pa v petek k njemu indeks
> podpisat?
>
>
>
> Lp, Ana
>
>
>
>
>
>
>

Reply via email to