sicer se pa pomoje lahko pusti indekse u tajništvu in ti podpiše
On 6/1/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
hm... kaj pa tisti ki jim ne piše ocene za 2. kolokvij in smo ga pisali ?? On 5/31/06, Ana Kranner <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Vpisovanje ocen ta pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v četrtek in petek > od > 14h do 15h na Lepem potu 11 > > > > A to pomen, da je treba it ze jutr al pa v petek k njemu indeks > podpisat? > > > > Lp, Ana > > > > > > >
