Pogledal smo, kaj se dogaja na liniji pri teh treh napajanjih in pri
razlicnih tipih zakljucitev... Sicer se se nisem lotil nalog, ampak
sklepam, da je to treba znat uporabit pri odbojih.

On 06/06/06, Janez Cergolj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A mi zna kdo razlozit kaj smo poceli na predavanjih pri VISN 23.2. Imam zapiske 
predsabo samo je problem ker so pomankljivo zapisani. Vem, da smo naredili vec 
tock npr. Napetosno napajanje linije, Prilagojeno napajanje linije, Tokovno 
napajanje linije. Zakaj smo obravnavali te zadevo oz. kaj je pomembno iz teh 
zapiskov.

lp



--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to