Pogledal smo, kaj se dogaja na liniji pri teh treh napajanjih in pri razlicnih tipih zakljucitev... Sicer se se nisem lotil nalog, ampak sklepam, da je to treba znat uporabit pri odbojih.
On 06/06/06, Janez Cergolj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
A mi zna kdo razlozit kaj smo poceli na predavanjih pri VISN 23.2. Imam zapiske predsabo samo je problem ker so pomankljivo zapisani. Vem, da smo naredili vec tock npr. Napetosno napajanje linije, Prilagojeno napajanje linije, Tokovno napajanje linije. Zakaj smo obravnavali te zadevo oz. kaj je pomembno iz teh zapiskov. lp
-- lp, Domen Gostincar
