bump! On 6/8/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
mene tud zanima kdaj je teorija ? bo tako kot pri kombinatoriki bo pisalo dve uri prej ;) On 6/8/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Vprašanje glede teorije: A bi znal kdo razložit range pri > neparametričnih > testih? > > (pa kdaj pišemo če se že ve?) > > lp, simon > >
