bump!

On 6/8/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

mene tud zanima kdaj je teorija ?

bo tako kot pri kombinatoriki bo pisalo dve uri prej ;)


On 6/8/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Vprašanje glede teorije: A bi znal kdo razložit range pri
> neparametričnih
> testih?
>
> (pa kdaj pišemo če se že ve?)
>
> lp, simon
>
>

Reply via email to