Uf, funkcionalna nepismenost.
Tenx anyway ;)
LP,
Matjaz
On Jun 17, 2006, at 10:17 AM, Sašo Knap wrote:
Jaklič je napisal...
Zagovori vaj bodo razpisani v treh terminih 12.6.2006, 19.6.2006 in
26.6.2006 ob 14:00 v P19, na vsak termin se lahko prijavi največ 10
kandidatov. Eno uro pred zagovorom bo učilnica P19 na voljo za
preizkus programov. Vsak kandidat ima v naštetih terminih pravico
le do enega opravljanja zagovora vaj! Kandidati, ki bodo opravljali
pisni izpit 2.6.2006 morajo uspešno opraviti zagovor vaj na enem
izmed naštetih rokov! Prijavo izvedete z vpisom na list na vratih
kabineta prof. Soline. Način prijav je bil izbran zaradi
prepogostega prijavljanja in odjavljanja preko elektronske pošte.
A iz tega ne znate razbrat kdaj so zagovori?
----- Original Message ----- From: "Matjaž Horvat" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Saturday, June 17, 2006 9:49 AM
Subject: Re: [Friclist] vp zagovor
Jutri jih ni. ;)
Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.
LP,
Matjaz
On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:
Ola!
Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp?
LP, Domen