datotecne organizacije, 2PL, nacini potrjevanja transakcij, Tomovo pravilo
pri casovnem žigosanju,...

to je spraševal, dokler sem bil tam (šel po drugem vprašanem)

isto kot pri PB1, ni panike :)

lp, Pater

to je vse kar sem jest najdu na mailing listi... Tko da ce je mel 3-5 ldi
ustnega bi lahko se kdo kaj napisow a ne? :)

LP, Domen

On 7/8/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Na prvem roku je bilo prijavljenih 13 ljudi, od tega se jih je 6 odjavlo
ze
na samem izpitu, izpit pa je nardilo 3 - 5 ljudi, od tega 1 brez ustnega,
ostali pa so ze napisali kaj je blo, kaj bi se rad ? :)


LP MIHA

On 7/8/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ola!
> Zanima me če se še kdo spomne, ko je mel ustnega kaj je spraševal? In
ali
> je
> tudi spraševal iz zrnecevih prosojnic? Nekdo je nekaj časa nazaj napisal
> na
> listo, da je spraševal 2PL, datotečno organizacijo, Tomovo pravilo... Ma
> kdo
> še kakšen info?
>
> LP, Domen
>

Reply via email to