jst tud se nimam v e-s., v indexu pa.

lp,
jasna

On 7/18/06, Valentin Iljaž <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ja, jaz tud nimam ocene v el. indeksu, mam pa zapisano v indeksu.



18.7.06 je Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a:
>
> Al je se kdo tak ki ima oceno iz kombinatorike vpisano v indeks in ne v
> estudenta????????????
>
> Marko
>
>
> ---------------------------------
> How low will we go? Check out Yahoo! Messenger's low  PC-to-Phone call
> rates.
>

Reply via email to