jst tud se nimam v e-s., v indexu pa. lp, jasna
On 7/18/06, Valentin Iljaž <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ja, jaz tud nimam ocene v el. indeksu, mam pa zapisano v indeksu. 18.7.06 je Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> napisal/-a: > > Al je se kdo tak ki ima oceno iz kombinatorike vpisano v indeks in ne v > estudenta???????????? > > Marko > > > --------------------------------- > How low will we go? Check out Yahoo! Messenger's low PC-to-Phone call > rates. >
