Zdravo,
junijske ocene sem odal v pisarni ampak najbrz jih
niso vnesli - ali je kaksen student ki ima ze oceno
vneseno. V ponedeljek po govorilni uri grem tja, odal
bom julijske ocene pa tudi junijske se enkrat.
lp,
skrekovski
--- Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ocene so upisane v indeks, niso pa v elektronskem
> indeksu(E-Student). Upam da boste kmalu posredovali
> ocene v studentsko pisarno.
>
> ---------------------------------
---------------------------------
Do you Yahoo!?
Next-gen email? Have it all with the all-new Yahoo! Mail Beta.