Zdravo,

junijske ocene sem odal v pisarni ampak najbrz jih
niso vnesli - ali je kaksen student ki ima ze oceno
vneseno.  V ponedeljek po govorilni uri grem tja, odal
bom julijske ocene pa tudi junijske se enkrat.

lp,
skrekovski

--- Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Ocene so upisane v indeks, niso pa v elektronskem
> indeksu(E-Student). Upam da boste kmalu posredovali
> ocene v studentsko pisarno. 
>    
> ---------------------------------

                
---------------------------------
Do you Yahoo!?
 Next-gen email? Have it all with the  all-new Yahoo! Mail Beta.

Reply via email to