Verjetno ga prevec boli glava, da bi vpisu za vsak izpitni rok... Jst
pricakujem, da bo vpisano par dni pred datumom vpisa v 4. letnik. Ce do
takrat ne bo, grem pa v studentsko pisarno
in jim recem, da mi ni vpisu in da naj ga nekam sunejo.


On 7/18/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Pomoje se nihce nima.
>
> LP,
> Matjaz




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to