Verjetno ga prevec boli glava, da bi vpisu za vsak izpitni rok... Jst pricakujem, da bo vpisano par dni pred datumom vpisa v 4. letnik. Ce do takrat ne bo, grem pa v studentsko pisarno in jim recem, da mi ni vpisu in da naj ga nekam sunejo.
On 7/18/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Pomoje se nihce nima. > > LP, > Matjaz
-- lp, Domen Gostincar
