Ustnih ni, vsaj dons se mu ni dalo spraševat...

2006/8/16, Andraž Drčar <[EMAIL PROTECTED]>:
Ok hvala sem pobrav dol kar je bilo uporabnega!

Toda letosnja kolokvija imata resitve, izpita pa ne. Kdo ve kje bi se dal to
dobit?

Kako je zdej s temi ustnimi?

Aja pa kaj mas lohk na izpitu ssabo?

LP Andraž

Reply via email to