Ustnih ni, vsaj dons se mu ni dalo spraševat... 2006/8/16, Andraž Drčar <[EMAIL PROTECTED]>:
Ok hvala sem pobrav dol kar je bilo uporabnega!Toda letosnja kolokvija imata resitve, izpita pa ne. Kdo ve kje bi se dal to dobit? Kako je zdej s temi ustnimi? Aja pa kaj mas lohk na izpitu ssabo? LP Andraž
