1. stavba: JV od nasga faksa. ena cesta juzneje. Hodi proti vzhodu. Na levi
strani Ena velika stavba. Na desni tudi. Pojdi v desno stavbo.
2. Pojdi v 1. nadstropje. Desno in potem po drugem stopni¹èu v 2. nadstropje.
Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Vpis bo v petek 8.9. od 12h do 13h.
ps.:mi lahko kdo "osvezi" spomin kje je ze tocno kabinet profesorja
skrekovskega? :)
--
Lp,
Jernej
---------------------------------
Talk is cheap. Use Yahoo! Messenger to make PC-to-Phone calls. Great rates
starting at 1¢/min.